05321132000
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çanakkale Ekoturizm Arsası

3 kez görüntülendi
Çanakkale Ekoturizm Arsası

Çanakkale Ekoturizm proje danışmanlığı ve satılık projelendirilmiş, tüm izinleri alınmış, orman içinde boğaz ve köprü manzaralı ekoturizm imarlı arsalar.

Çanakkale Ekoturizm

Çanakkale’nin tarihi, kültürel ve doğal yapısı nedeniyle il sınırlarında ekoturizm ruhsatı almak oldukça zordur. Arkeolojik SİT alanlarıyla dolu olması yanında bölgede çok sayıda Tarımsal SİT ve tarımsal bütünlük alanları bulunmaktadır. Bu nedenlerle il genelinde EkoTurizm imarlı arsa sayısı oldukça azdır.

Tüm izinleri alınmış, projelendirilmiş ve kullanıma hazır hale getirilmiş EkoTurizm imarlı arsalarımızı değerlendirebileceğiniz gibi, kendi projelerinizi hayata geçirmek ve arsalarınıza EkoTurizm ruhsatı alabilmek için konusunda deneyimli ve profesyonel olan ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ekoturizm Arsası Nedir?

Ekoturizm çevreyi koruyan ve yerel halkın refahını gözeten, doğal alanlara karşı duyarlı bir seyahattir. Turizm pazarında, doğaya dayalı turizm olarak tarif edilen ekoturizm, sürdürülebilir kalkınma aracı olarak görülmektedir.

Ekoturizm imarlı arsa ise; imara kapalı bölgelerde ekoturim yapılabilmesi için bölgedeki idari kuruluşların tamamından görüş alınarak özel belge ile verilen imar izin belgesidir. Çanakkale ekoturizm imarlı arsa sayısı oldukça az olup, merkez civarında ise bu sayı bir kaç tane ile sınırlıdır.

Çanakkale Ekoturizm Arsaları

Arsalarımız bölgelerindeki tek imarlı arsadır. Arsalarımızın özet bilgisi aşağıdaki gibidir. Ekoturizm açıklamasını ve arsa resimlerini devamında bulabilirsiniz.

Kemel Köyü Ekoturizm Projesi

Merkeze 20 Dk uzaklıktaki Kemel Köyü sınırları içerisinde yer alıp, resimlerde de görebileceğiniz gibi ORMAN içi ve BOĞAZ / KÖPRÜ manzaralı dır.

Emlak Tipi: Satılık Arsa
İmar Durumu: EkoTurizm
Yüz Ölçümü: 10.800 m²
İl: Çanakkale
İlçe: Merkez İlçe
Köy: Kemel Köyü
Proje Durumu: 10 Adet İkiz Villa
Tapu Durumu: Müstakil Parsel

Umurbey Ekoturizm Projesi

Merkeze 25 Dk uzaklıktaki Umurbey Beldesi sınırları içerisinde yer alıp, resimlerde de görebileceğiniz gibi Meyve Bahçeleri içi ve BOĞAZ / KÖPRÜ manzaralı dır.

Emlak Tipi: Satılık Arsa
İmar Durumu: EkoTurizm
Yüz Ölçümü: 5.335 m²
İl: Çanakkale
İlçe: Merkez İlçe
Köy: Umurbey Beldesi
Proje Durumu: 6 Adet Villa
Tapu Durumu: Müstakil Parsel

Kızılkeçili Ekoturizm Projesi

Merkeze 30 Dk uzaklıktaki Kızılkeçili Köyü sınırları içerisinde yer alıp, resimlerde de görebileceğiniz gibi Orman içi, Dere Kenarı ve BOĞAZ / KÖPRÜ manzaralı dır.

Emlak Tipi: Satılık Arsa
İmar Durumu: EkoTurizm
Yüz Ölçümü: 6.600 m²
İl: Çanakkale
İlçe: Merkez İlçe
Köy: Kızılkeçili Köyü
Proje Durumu: Köy Evleri
Tapu Durumu: Müstakil Parsel

Arsa ve Proje Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?