05321132000
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çanakkale Tadilat

1 kez görüntülendi
Çanakkale Tadilat

Çanakkale Yediada Mühendislik Mimarlık İnşaat ev ve iş yerlerinde deneyimli ve profesyonel ekibiyle bireysel ve kurumsal alanda kısmi ve komple tadilat hizmetleri sunmaktadır.

Çanakkale Tadilat Hizmetleri

Yediada Mühendislik Mimarlık İnşaat Gayrimenkul Ltd. Şti. alanında deneyimli ve profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Ekibinde bulunan deneyimli İç Mimar ve İnşaat Mühendisleri danışmanlığında; üstelik hiç bir ek danışmanlık ücreti yansıtmadan; komple tadilat ve kısmi tadilat hizmetleri sunmaktadır.

Kısmi Tadilat

Kısmi tadilat ifadesi evinizin veya iş yerinizin herhangi bir bölümünde yada tamamında tek bir alanda tadilat hizmeti almaya verilen tanımlamadır.

Çanakkale tadilat hizmetleri kapsamında sunduğumuz kısmi tadilat hizmetlerimiz;

  • Boya – Badana
  • Su, Doğalgaz, Elektrik Tesisatları
  • Banyo Tadilatı
  • Mutfak Tadilatı
  • Alçı – Alçıpan Sıvalar
  • İç Cephe – Dış Cephe Sıva Kaplamaları
  • İç Cephe – Dış Cephe Isı Yalıtımları
  • Zemin Kapmaları (Seramik, Fayans, Laminat Parke)
  • Çatı İşleri
  • Kartonpiyer – Stropiyer İşleri

Komple Tadilat Hizmeti

Evinizi veya iş yerinizi tamamen bakım onarımdan geçirmek isteyebilirsiniz. Her bir kısmi tadilat hizmetini ayrı bir ustadan yada ayrı bir firmadan almak çok zor ve zahmetli bir iştir. Çanakkale Yediada Mühendislik Mimarlık İnşaat deneyimli ve profesyonel ekibiyle anahtar teslim bir şekilde tüm tadilat işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde tamamlayarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Bizler Çanakkale genelinde anahtar teslimi tadilat hizmeti sunuyor, sizlere uygun ekonomik hızlı çözümler üretiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek alt yapısında işlerinde deneyimli ustaları ve ekipleri bulunan firmamız Çanakkale ili tüm ilçelerinde A’dan-Z’ye komple tadilat dekorasyon hizmetlerine devam etmektedir. Sizlerde bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayabilir, bir çok avantajlardan yararlanabilir, mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Çanakkale Ev Tadilatı

EV, DAİRE VE VİLLA TADİLATI

TADİLAT ,Dekorasyon ve Diğer Hizmetler

Evlerinizin tadilat ve dekorasyonlarını müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir tasarım anlayışı ile projeyi ve kullanılması gereken malzemeyi müşteriye sunmak ve uygulama aşamasına gelindiğinde en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışmaktayız. Deneyimli kadromuzla tüm tadilat ve dekorasyon işlerinizi zamanında, sorunsuz ve ekonomik olarak kusursuz işçilik ile tamamlamak firmamızın çalışma prensibidir.

Çanakkale İş Yeri Tadilatı

İŞYERİ TADİLATI

Tadilat, Dekorasyon ve Diğer Hizmetler

Ofis, iş yeri ve mağaza gibi mekanların tadilat ve dekorasyonlarını, bölme, bölüm ayırma-birleştirme işlemlerini müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir tasarım anlayışı ile projeyi ve kullanılması gereken malzemeyi müşteriye sunmak ve uygulama aşamasına gelindiğinde en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışmaktayız. Deneyimli kadromuzla tüm tadilat, dekorasyon işlerinizi zamanında, sorunsuz ve ekonomik olarak kusursuz işçilik ile tamamlamak firmamızın çalışma prensibidir.

PS: Dekorasyon, Tadilat, Usta, Boya, Komple Tadilat İşleri, Komple Tadilat, Sıva ve Boya İşleri, Çatı Yalıtımı, Kartonpiyer, Asma Tavan, Bölme Duvar, Fayans, Seramik Döşeme İşleri, Sıhhi Tesisat, Elektrik Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Tamir, Bakım, Onarım

Çanakkale Tadilat

Çanakkale Tadilat

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?