05321132000
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yediada Hakkında

Anasayfa » Yediada Hakkında
Hakkımızda

Müşterilerine her zaman en üst kalite ve güven ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul eden ve kısa süre içerisinde konusunun aranan firmaları arasına giren Yediada İnşaat Mühendislik Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti, hizmetini İstanbul’dan sonra Çanakkale’de sürdürmektedir.

Müşterilerin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı, yaşamlarını daha iyi kılmayı prensip olarak kabul eden Yediada İnşaat Mühendislik Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti, müşterilerine ürün/hizmet sağlarken, yasalara ve mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini yürütür.

Şirket Profili

Mühendislik temel prensiplerinden asla ödün vermeden Uluslararası standartlarda imalat yapmayı, yasalara ve mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini yürütmeyi ilke edinmiştir.

Her biri mesleğinde uzman olan mühendisleriyle, teknikerleriyle, teknisyenleriyle ve ustalarıyla yıllardır bir ekip olarak, gücünü müşterilerinin desteğinden ve güveninden alan Yediada İnşaat Mühendislik Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti her geçen gün başarısına başarı katmak için büyük bir inançla ve azimle çalışmaktadır.

Ülkemiz sanayisine katkıda bulunan, globalleşmiş ve kurumsal bir kimlik kazanmış olan Yediada İnşaat Mühendislik Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti Türkiye’ye ve Dünya’ya karşı sorumluluklarının bilincindedir.

Vizyonumuz

Yediada İnşaat Mühendislik Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti’in vizyonu, kalite ve güvenden ödün vermeden topluma sürekli gelişen hizmetler ve ürünler sunmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerine, çalışanlarına, içinde bulunduğu topluma ve dünyaya karşı sosyal sorumlulukları olduğuna inanan firmamız, yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir.