05321132000
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Şirketimiz, güçlü ekip ve ekipman gücü ile sektörel bazda sanayi yapılarının projelendirmesi ve uygulanmasını yapmaktadır.

Özellikle ülkemizin lokomotifi konumunda bulunan sanayi bölgelerinde her sektörden ciddi firmalara projelerinde partner olmuştur.

Firmamızın Sanayicilerle önceden yaptığı projeler, günümüzde yüklenicisi olduğu projelere yön vermek ve yatırımcıları karşılaşılaşılabilecek problemler hususunda önceden uyarıp doğru yönlendirmek açısından çok önemlidir.

Şimdiye kadar iş ortaklığı yaptığımız sektörler:

-Lojistik, depolama firmaları

-Plastik firmaları

-Ambalaj firmaları

-Kağıt firmaları

-Tekstil, konfeksiyon firmaları

-Bisiklet firmaları

-Konut

-Hastane

-Okul

-AVM

-İş merkezi

-Gıda depo ve fabrikaları

-Kimya firmaları

-Catering firmaları

-Mobilya firmaları

Danışmanlık Hizmetleri

Kendi sektöründe lider birçok marka firmanın projesine imza atan Yediada inşaat olarak, inşaat hizmetleri ile beraber danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.Yatırım danışmanlığıyla başlayan hizmetlerimizi, projelendirme ve uygulama aşamalarındaki hizmetlerimiz takip etmektedir. Yediada, geçmişten gelen deneyimiyle yüklenicisi olduğu projelerde üstün başarı sağlayarak takdir almış Güçlü,Güvenilir ve Tercih Edilen bir şirkettir. Ülkemizde yapmaya devam ettiğimiz çok sayıda fabrika binası ve konut projesi bulunmaktadır. Şirketimiz gelişmekte olan bölgelerin tespit edilmesi ve ona göre projeler hazırlaması yoluyla bir ilki yaşatan inşaat şirketlerinden biridir. Ülkemizde devam eden yeniden yapılaşma da öncülük eden şirketimiz, vermiş olduğu danışmanlık hizmetleri ile insanlara kaliteli ve şık binalar sunmaktadır. Kentsel dönüşümün hızla devam ettiği ülkemizde,Yediada devam ettiği projeler ile çevreye duyarlı binalar üretmektedir.

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarının fabrika binalarının her türlü mimarlık ve mühendislik işlerini temelinden çatısına kadar yapabilecek teknik ekip ve ekipmanına sahip bir inşaat şirketiyiz. Şirket olarak asıl işimiz şirketlerin ve insanların serbest olarak bizden istedikleri projelerini tekrar düzenledikten sonra onlara daha düzgün ve kullanımı basit ayrıca çevresel duyarlılığı olan projeler üretmektir.

Kuruluşundan beridir göstermiş olduğu profesyonel anlayış ve özellikle sanayi yapıları konusundaki mesleki deneyimlerinden dolayı Yediada’nın başarı grafiği artarak devam etmektedir.

İnşaat Hizmetleri

Yediada İnşaat Mühendislik Danışmanlık vermiş olduğu inşaat hizmetleri ile sektöründe kısa zamanda Güçlü, Güvenilir ve Tercih edilen inşaat firması olmuştur . İnsanların kısa sürede güvenini kazandığımız için bir projeye başlamadan firmamızdan referans isteyenlere çok sayıda işini yaptığımız vatandaş veya şirketlerin adını verebiliriz. Şirketimiz İstanbul ilinin gelişmekte olan Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, İkitelli ve Tekirdağ ili Çerkezköy, Muratlı, Çorlu bölgelerinde kısa zamanda yüklenicisi olduğu kaliteli projeleri ile piyasada kendinden bahsettiren bir inşaat firması olmuştur.. İstanbul’un Avrupa yakasında yapmaya başladığımız konut projeleri ile konut ihtiyacını kapatan süper daireler ve bunlara uygun yaşamı sizler için tasarlayan şirketimizin, Değişik yerlerde ki devam eden konut projelerini de takip edebilirsiniz.